Družina v době jarních prázdnin

25. 2. 2020

Vážení rodiče,

z důvodu malého počtu přihlášených žáků nebude v době jarních prázdnin družina v provozu.

Družina v době jarních prázdnin

25. 2. 2020

Vážení rodiče,

Dotazník - Jak se vám líbí ve škole a okolí a co byste chtěli změnit (aktualizováno)

Vážení rodiče,
ve spolupráci se zřizovatelem školy si vás dovolujeme požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ZDE. Dotazník je možné vyplňovat od 20.2.2020 do 15.3.2020.
Předem děkujeme za spolupráci

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za Vaše odpovědi v odeslaných dotaznících. Vážíme si jich a budou pro nás cenným vodítkem v naší další práci.

Předem děkujeme za spolupráci

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE

20. 2. 2020

I v letošním školním roce mají žáci 5. - 9. ročníků možnost zúčastnit se školního kola matematické olympiády. Žáci z pátých ročníků postupují do okresního kola, úspěšní řešitelé z vyšších ročníků se mohou dostat až do krajských kol.

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE

20. 2. 2020

V AUTĚ JE NUDA, BUS NENÍ PRUDA! JSEM COOL, CHODÍM DO ŠKOLY PO SVÝCH! (AKTUALIZOVÁNO)

18. 2. 2020

Pod záštitou obce Líbeznice jsme dnes v naší škole odstartovali kampaň s názvem „V autě je nuda, bus není pruda! Jsem cool, chodím do školy po svých!“.

18. 2. 2020

Veletrh líbeznického vzdělávání

14. 2. 2020

Sobotní odpoledne 8. února patřilo premiéře Veletrhu vzdělávání, kterého se zúčastnila i naše základní škola. Návštěvníci si mohli prostřednictvím projekce prohlédnout prostory všech tří pavilónů školy. Pod vedením vyučujících 1. stupně si mladší děti zahrály na školu a poznaly, jak to bude u zápisu vypadat. Svou zručnost a kreativitu si také mohly vyzkoušet ve výtvarné dílně s pomocí vychovatelek školní družiny. Ostatní návštěvníci si vybírali z různorodých interaktivních aktivit, které připravili vyučující přírodovědných předmětů.

Veletrh líbeznického vzdělávání

14. 2. 2020