V AUTĚ JE NUDA, BUS NENÍ PRUDA! JSEM COOL, CHODÍM DO ŠKOLY PO SVÝCH!

18. 2. 2020

Pod záštitou obce Líbeznice jsme dnes v naší škole odstartovali kampaň s názvem „V autě je nuda, bus není pruda! Jsem cool, chodím do školy po svých!“ Je zaměřena na celkové snížení aut, která se pohybují zejména v ranních hodinách v okolí obou líbeznických škol a na zařazení zdravějšího způsobu života. Během této akce, která je rozčleněna do tří týdenních částí, chceme, aby nejen žáci, ale i jejich rodiče byli seznámeni s tím, že není zapotřebí jezdit do školy vždy autem.

V AUTĚ JE NUDA, BUS NENÍ PRUDA! JSEM COOL, CHODÍM DO ŠKOLY PO SVÝCH!

18. 2. 2020

Veletrh líbeznického vzdělávání

14. 2. 2020

Sobotní odpoledne 8. února patřilo premiéře Veletrhu vzdělávání, kterého se zúčastnila i naše základní škola. Návštěvníci si mohli prostřednictvím projekce prohlédnout prostory všech tří pavilónů školy. Pod vedením vyučujících 1. stupně si mladší děti zahrály na školu a poznaly, jak to bude u zápisu vypadat. Svou zručnost a kreativitu si také mohly vyzkoušet ve výtvarné dílně s pomocí vychovatelek školní družiny. Ostatní návštěvníci si vybírali z různorodých interaktivních aktivit, které připravili vyučující přírodovědných předmětů.

Veletrh líbeznického vzdělávání

14. 2. 2020

Recitační sezóna zahájena!

7. 2. 2020

Začátkem února se v líbeznické škole rozhodlo o tom, kdo bude tuto školu letos reprezentovat v mnohých recitačních soutěžích (Macharův Brandýs, Poetické setkání, Líbeznická bublina . . .). Ve školním kole se představilo přes třicet šikovných dětí se svými krásnými texty. Odborná porota rozhodla takto:

Recitační sezóna zahájena!

7. 2. 2020

Zápis do 1. ročníku

3. 2. 2020

Vážení rodiče,

zápis do 1. ročníku se uskuteční v sobotu 4. dubna 2020. Online přihlašování k zápisu bude spuštěno na www.zslibeznice.cz v pondělí 9. března 2020 kolem 8. hodiny. Bližší informace naleznete na webu školy (www.zslibeznice.cz - základní škola – zápis do 1. ročníku).

Zápis do 1. ročníku

3. 2. 2020

Důležité sdělení

30. 1. 2020

Vážení rodiče,

ve dnech 7.2. a 8.2. dojde k uzavření Měšické ulice. Bližší informace naleznete v letáku viz níže.

Důležité sdělení

30. 1. 2020