Vážení rodiče, milí žáci,

vítáme Vás na stránkách školní jídelny, která je součástí Základní školy a Základní umělecké školy Líbeznice. Našimi strávníky jsou žáci a zaměstnanci zdejší školy. Řídíme se vyhláškou č. 107/2005 Sb., o školním stravování, ve znění poslední úpravy vyhláčkou č. 210/2017 Sb., s účinností od 1.9.2017. Poskytujeme omezeně dietní stravování, proto úzce spolupracujeme s nutriční terapeutkou. Strávníci mají v denní nabídce dva druhy pokrmů. Pitný režim je zajišťován denně, výběrem z čisté vody, ovocné a vitaminové nápoje, ovocný nebo černý čaj, mléko, ochucené mléko. Oběd zahrnuje polévku, hlavní jídlo, nápoj, případně další doplněk – ovoce, zeleninový salát, moučník, mléčný výrobek. Školení kuchařek a vedoucí školní jídelny probíhají v trendech moderního vaření a hygieny. Pokud budete mít jakékoli připomínky nebo výhrady, neváhejte se s nimi obrátit přímo na vedoucí školní jídelny.  na tel. č.: 773 770 897 anebo emailem: krumpolcova@zslibeznice.cz.