Základní umělecká škola

6. koncert žáků ZUŠ

Srdečně Vás zveme na koncert, který se uskuteční ve středu 19. 2. od 18:30 hodin v sále ZUŠ. Mezi účinkujícími vystoupí i žáci, kteří naši školu budou reprezentovat v okresních kolech soutěží MŠMT a v celostátní pěvecké soutěži Live Art!

Veletrh líbeznického vzdělávání

Naše základní umělecká škola se v sobotu 8. 2. úspěšně prezentovala na historicky prvním Veletrhu líbeznického vzdělávání. Poděkování za přípravu a zdárný průběh patří zejména učitelům Mirce Kratochvílové, Josefu Pospíšilovi, Janě Voldřichové a Nadě Novotné, dále pak sólistce Ellen Sopr a členům dechového orchestru ZUŠ.

Fotografie z veletrhu si můžete prohlédnout zde.

Gratulace

Gratulujeme Ellen Sopr ze třídy paní učitelky Nadi Novotné k postupu do semifinále celostátní pěvecké soutěže Live Art!

Videa z našich akcí

Atmosféru našich akcí si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále.

Rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2019/2020 najdete zde.