Základní umělecká škola

Úspěch v klavírní soutěži

Děkujeme Gabriele Iriškové a p. uč. Anně Gaálové za vzornou reprezentaci školy v okresním kole soutěže MŠMT ve hře na klavír a gratulujeme k získání 1. ceny s postupem do krajského kola.

Gratulace

Gratulujeme Emmě Stankovičové k získání 2. ceny v celostátní pěvecké soutěži Live Art!, která se konala 22. 2. v Liberci. Za pedagogické vedení a přípravu na soutěž děkujeme Nadě Novotné, za klavírní doprovod paní učitelce Anně Gaálové.

Upozornění

Z důvodu účasti na okresním kole soutěže MŠMT ve hře na kytaru se ve středu 26. 2. nekoná výuka paní učitelky Kratochvílové.

Veletrh líbeznického vzdělávání

Naše základní umělecká škola se v sobotu 8. 2. úspěšně prezentovala na historicky prvním Veletrhu líbeznického vzdělávání. Poděkování za přípravu a zdárný průběh patří zejména učitelům Mirce Kratochvílové, Josefu Pospíšilovi, Janě Voldřichové a Nadě Novotné, dále pak sólistce Ellen Sopr a členům dechového orchestru ZUŠ.

Fotografie z veletrhu si můžete prohlédnout zde.

Videa z našich akcí

Atmosféru našich akcí si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále.

Rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2019/2020 najdete zde.