Základní umělecká škola

Přihlašování k přijímacím zkouškám

Žádáme zákonné zástupce zájemců o přijetí do ZUŠ, aby vyplnili přihlášku ZDE. Po vyplnění přihlášku odešlete pomocí tlačítka ve spodní části formuláře, netiskněte. Ke zkoušce se s dítětem dostavte v pondělí 8. 6. 2020 do budovy školy - vchod ZUŠ.

hudební obor 14 - 18 hodin

výtvarný obor 14 - 18 hodin

taneční obor 13:30 - 14:45  uchazeči ve věku 6 - 7 let; 15:00 - 15:45 uchazeči ve věku 8 - 10 let; 16:00 - 16:45 uchazeči ve věku 11 let a starší

Další informace o přijímacím řízení naleznete zde. Příjem přihlášek bude ukončen 2. 6. 2020.

Otevíráme smyčcové oddělení a zveme k přijímacím zkouškám

Připravujeme otevření smyčcového oddělení v naší ZUŠ.  Zájemci o hru na housle, violu a violoncello ve věku od 6 let se můžou hlásit u zástupkyně (strynclova@zslibeznice.cz). Vítáni jsou i žáci, kteří již mají se hrou na smyčcový nástroj zkušenost. Všichni uchazeči musí úspěšně projít přijímacím řízením.  Výuku zahájíme v září 2020.

Organizace výuky ZUŠ

Vážení rodiče, milí žáci, veškerá výuka ve škole i plánované akce ZŠ i ZUŠ jsou po dobu uzavření školy zrušeny.

Vyučování probíhá distančním způsobem. Vyučující využívají instruktážních videí, e-learningu a dalších metod elektronické komunikace. Děkujeme za rodičovskou podporu a pomoc. Uvědomujeme si, že situace v rodinách školáků není snadná a velmi si vážíme Vaší spolupráce. Mějte, prosím, na paměti, že pro tento způsob studia je nutná Vaše zpětná vazba.

Po vyjádření ministra školství Roberta Plagy v současné chvíli počítáme s verzí, že školy nejspíš nebudou zpřístupněny dříve než na přelomu května a června. Tento termín je v současné chvíli orientační a je přímo závislý na vývoji epidemiologické situace, potažmo na rozhodnutí  vlády, ministerstva školství a našeho zřizovatele a může se změnit!

Uděláme vše pro to, abychom druhé pololetí mohli se ctí a v co nejlepší kondici zakončit. Informace o konrétní podobě našich akcí a o změnách plánovaných termínů budeme postupně zveřejňovat na této stránce. Sledujte nás a v případě dotazů kontaktujte Mgr. Ivu Šrynclovou (tel. 770 178 739, strynclova@zslibeznice.cz)

Úspěchy v soutěžích

Gratulujeme žákům, kteří nás reprezentovali v soutěžích:

Live Art! - celostátní pěvecká soutěž, Liberec 22. 2. 2020

Emma Stankovičová (ped. Naďa Novotná, korepetice Anna Gaálová) - 2. cena

Okresní kolo soutěže MŠMT ve hře na klavír, Čelákovice 24. 2. 2020

Gabriela Irišková (ped. Anna Gaálová) - 1. cena s postupem do krajského kola

Okresní kolo soutěže MŠMT ve hře na kytaru, Brandýs n. L. 26. 2. 2020

Adam Havelka (ped. Mirka Kratochvílová) - 1. cena

Jan Pytelka (ped. Mirka Kratochvílová) - 1. cena

Kytarové trio - J. Pytelka, V. Štikarová, D. Chyba (ped. Mirka Kratochvílová) - 2. cena

Soutěžícím i jejich pedagogům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Videa z našich akcí

Atmosféru našich akcí si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále.

Rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2019/2020 najdete zde.