Základní umělecká škola

Zveme Vás na

5. koncert žáků,

který se koná ve středu 29. 1. 2020 od 18:30 hodin v sále ZUŠ.

Volná místa v ZUŠ

Od 1. 2. 2020 přijmeme žáky do oborů:

Hudební obor

Hra na příčnou flétnu

Taneční obor:

1. skupina - žákyně/žáci ve věku 6 - 7 let, předchozí taneční průprava není podmínkou

2. a 3. skupina - žákyně/žáci ve věku 7 let a starší po předchozí taneční průpravě

Výtvarný obor

skupina PO (výuka pondělí 13:45 - 16:10, věk 12-14 let)

skupina ST 1 (výuka středa 13:45 - 16:10, věk 8-10 let)

Další informace získáte u zástupkyně (strynclova@zslibeznice.cz, 770 178 739)

Třídní přehrávky

Srdečně Vás zveme na koncerty jednotlivých tříd hudebního oboru naší ZUŠ. Budete mít možnost slyšet žáky všech učitelů. Třídní přehrávky se konají v průběhu ledna a jejich přesné termíny naleznete v záložce připravujeme. Těšíme se, že využijete možnost nejen slyšet, co se u nás mladí hudebníci učí, ale i setkat se s jejich učiteli.

Fotografie z přehrávek si můžete prohlédnout zde.

Gratulace

Gratulujeme Ellen Sopr ze třídy paní učitelky Nadi Novotné k postupu do semifinále celostátní pěvecké soutěže Live Art!

Platba školného

Podklady pro platbu školného na druhé pololetí a platbu příspěvků za zapůjčení hudebních nástrojů byly rozeslány e-mailem dne 7. 1. 2020. Prosíme o uvedení variabilních symbolů, které jsou pro každé pololetí nové.

Pokud jste předpis neobdrželi, kontaktujte zástupkyni (strynclova@zslibeznice.cz).

Děkujeme za dodržení termínu splatnosti.

8. vánoční Líbeznění

Děkujeme za Vaši hojnou účast na 8. vánočním Líbeznění, za všechna krásná přání a vyjádření Vaší podpory. Fotografie z koncertu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Děkujeme, že jste s námi.

Vánoční taneční akademie

Fotografie z Vánoční taneční akademie, která se konala 12. 12. 2019 si můžete prohlédnout zde.

Videa z našich akcí

Atmosféru našich akcí si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále.

Rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2019/2020 najdete zde.