Základní škola

Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice je příspěvkovou organizací od ledna 1993. Škola je plně organizovaná a jejím zřizovatelem je obec Líbeznice. Škola sdružuje základní školu, školní družinu, školní jídelnu a základní uměleckou školu. Areál školy tvoří komplex budov, umístěných na kraji obce v klidné zóně. Součástí objektu je velký pozemek.

1. Hlavní budova
2. Rondel
3. Neorondel

hlavní budově jsou umístěny třídy 2. stupně, dvě třídy skupinové integrace, přípravná třída a třídy základní umělecké školy. Žáci uvedených tříd používají ke vstupu do školy hlavní vchod.

Rondelu jsou umístěny třídy: IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, IV.E, V.A, V.D a V.E.

V Neorondelu jsou umístěny třídy 1. až 3. ročníku, třídy V.B, V.C a 18 oddělení školní družiny.

Název školy Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace
Sídlo školy Měšická 322, 25065 Líbeznice
Ředitelka školy Mgr. Ivana Pekárková
Zástupce pro ZŠ Mgr. Kateřina Lindová
Zástupce pro ZŠ Ing. Pavel Manych
Zástupce pro ZŠ Mgr. Martin Skalický
Zástupce pro ZUŠ Mgr. Iva Štrynclová
Zřizovatel školy Obec Líbeznice, Mělnická 43, 25065 Líbeznice
Typ školy Příspěvková organizace, plně organizovaná škola s 1. a 2. stupněm

Družina v době jarních prázdnin

25. 2. 2020

Vážení rodiče,

z důvodu malého počtu přihlášených žáků nebude v době jarních prázdnin družina v provozu.

Dotazník - Jak se vám líbí ve škole a okolí a co byste chtěli změnit (aktualizováno)

20. 2. 2020

Vážení rodiče,
ve spolupráci se zřizovatelem školy si vás dovolujeme požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ZDE. Dotazník je možné vyplňovat od 20.2.2020 do 15.3.2020.
Předem děkujeme za spolupráci

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za Vaše odpovědi v odeslaných dotaznících. Vážíme si jich a budou pro nás cenným vodítkem v naší další práci.

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE

20. 2. 2020

I v letošním školním roce mají žáci 5. - 9. ročníků možnost zúčastnit se školního kola matematické olympiády. Žáci z pátých ročníků postupují do okresního kola, úspěšní řešitelé z vyšších ročníků se mohou dostat až do krajských kol.

V AUTĚ JE NUDA, BUS NENÍ PRUDA! JSEM COOL, CHODÍM DO ŠKOLY PO SVÝCH! (AKTUALIZOVÁNO)

18. 2. 2020

Pod záštitou obce Líbeznice jsme dnes v naší škole odstartovali kampaň s názvem „V autě je nuda, bus není pruda! Jsem cool, chodím do školy po svých!“.

Veletrh líbeznického vzdělávání

14. 2. 2020

Sobotní odpoledne 8. února patřilo premiéře Veletrhu vzdělávání, kterého se zúčastnila i naše základní škola. Návštěvníci si mohli prostřednictvím projekce prohlédnout prostory všech tří pavilónů školy. Pod vedením vyučujících 1. stupně si mladší děti zahrály na školu a poznaly, jak to bude u zápisu vypadat. Svou zručnost a kreativitu si také mohly vyzkoušet ve výtvarné dílně s pomocí vychovatelek školní družiny. Ostatní návštěvníci si vybírali z různorodých interaktivních aktivit, které připravili vyučující přírodovědných předmětů.

Recitační sezóna zahájena!

7. 2. 2020

Začátkem února se v líbeznické škole rozhodlo o tom, kdo bude tuto školu letos reprezentovat v mnohých recitačních soutěžích (Macharův Brandýs, Poetické setkání, Líbeznická bublina . . .). Ve školním kole se představilo přes třicet šikovných dětí se svými krásnými texty. Odborná porota rozhodla takto:

Zápis do 1. ročníku

3. 2. 2020

Vážení rodiče,

zápis do 1. ročníku se uskuteční v sobotu 4. dubna 2020. Online přihlašování k zápisu bude spuštěno na www.zslibeznice.cz v pondělí 9. března 2020 kolem 8. hodiny. Bližší informace naleznete na webu školy (www.zslibeznice.cz - základní škola – zápis do 1. ročníku).

Důležité sdělení

30. 1. 2020

Vážení rodiče,

ve dnech 7.2. a 8.2. dojde k uzavření Měšické ulice. Bližší informace naleznete v letáku viz níže.

Omezení provozu kuchyně

28. 1. 2020

Vážení rodiče,

z provozních důvodu (vysoká absence zaměstnanců) se do konce týdne bude vařit pouze oběd č. 1.

Olympiáda v českém jazyce

23. 1. 2020

Do okresního kola Olympiády v českém jazyce 2019/2020 postoupily žákyně: Marie Hlaváčková (9.A) a Ivana Koderičová (9.B). Testy a slohovou práci psaly dívky na Gymnáziu J.S.Machara v Brandýse nad Labem. Mezi rekordním počtem účastníků (56 žáků z různých škol celého okresu) si nevedly opravdu špatně.