Základní škola

Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice je příspěvkovou organizací od ledna 1993. Škola je plně organizovaná a jejím zřizovatelem je obec Líbeznice. Škola sdružuje základní školu, školní družinu, školní jídelnu a základní uměleckou školu. Areál školy tvoří komplex budov, umístěných na kraji obce v klidné zóně. Součástí objektu je velký pozemek.

1. Hlavní budova
2. Rondel
3. Neorondel

hlavní budově jsou umístěny třídy 2. stupně, dvě třídy skupinové integrace, přípravná třída a třídy základní umělecké školy. Žáci uvedených tříd používají ke vstupu do školy hlavní vchod.

Rondelu jsou umístěny třídy: IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, IV.E, V.A, V.D a V.E.

V Neorondelu jsou umístěny třídy 1. až 3. ročníku, třídy V.B, V.C a 18 oddělení školní družiny.

Název školyZákladní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace
Sídlo školyMěšická 322, 25065 Líbeznice
Ředitelka školyMgr. Ivana Pekárková
Zástupce pro ZŠMgr. Kateřina Lindová
Zástupce pro ZŠIng. Pavel Manych
Zástupce pro ZŠMgr. Martin Skalický
Zástupce pro ZUŠMgr. Iva Štrynclová
Zřizovatel školyObec Líbeznice, Mělnická 43, 25065 Líbeznice
Typ školyPříspěvková organizace, plně organizovaná škola s 1. a 2. stupněm

26.6.2020
Milé děti, vážení rodiče,
přejeme Vám krásné prázdniny, hodně sluníčka, pohody a odpočinku.
Na viděnou v úterý 1.září 2020.

18.6.2020

Dne 26.6.2020 budou z technických důvodů všem žákům odhlášené obědy. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny.

4.6.2020
  • Zápisový lístek je úřední listina pod identifikačním číslem, zákonný zástupce žáka musí podepsat převzetí
  • V případě ztráty musí zákonný zástupce dítěte napsat žádost ředitelce školy o vydání duplikátu
  • Zápisový lístek bude potvrzen základní školou a musí být odevzdán na střední školu/víceleté gymnázium s vyplněnou první tabulkou, druhá tabulka zápisového lístku slouží pouze
3.6.2020

Vážení rodiče,

velmi rádi uveřejňujeme dobrou zprávu ze školy, že žáci, kteří se přihlásili do líbeznické školy k prezenčnímu vzdělávání velmi dobře zvládají nejen výuku, ale i všechny další školní aktivity. Máme radost, že v dopoledním čase se zájmem opakují a procvičují učivo, sledují výuková videa, soutěží, luští kvízy, malují, tvoří, povídají si. V tomto týdnu nám přeje i počasí, a proto využíváme k výuce a setkávání i atrium Neorondelu.

27.5.2020

Vážení rodiče,

vzhledem ke zdravotním komplikacím, které se u některých žáků od pondělí 25. 5. 2020 v líbeznické škole objevují – zejména zvýšená teplota, bolest hlavy, pálení v krku, zvracení, pokašlávání apod., si vás v souladu s bezpečnostními a organizačními pokyny a nařízeními MŠMT a KHS dovolujeme informovat o těchto zdravotních opatřeních:

25.5.2020

Vážení rodiče,

jsme rádi, že jsme dnes mohli otevřít líbeznickou školu pro žáky 1. stupně. Návrat dětí do školních lavic proběhl i při dodržení všech hygienických a bezpečnostních opatření zcela bez komplikací. Máme radost z postupné možnosti návratu do našich běžných životů.

Na všechny žáky, kteří se rozhodli pro prezenční výuku se těšíme i v následujících dnech.