Základní škola

Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice je příspěvkovou organizací od ledna 1993. Škola je plně organizovaná a jejím zřizovatelem je obec Líbeznice. Škola sdružuje základní školu, školní družinu, školní jídelnu a základní uměleckou školu. Areál školy tvoří komplex budov, umístěných na kraji obce v klidné zóně. Součástí objektu je velký pozemek.

1. Hlavní budova
2. Rondel
3. Neorondel

hlavní budově jsou umístěny třídy 2. stupně, dvě třídy skupinové integrace, přípravná třída a třídy základní umělecké školy. Žáci uvedených tříd používají ke vstupu do školy hlavní vchod.

Rondelu jsou umístěny třídy: IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, IV.E, V.A, V.D a V.E.

V Neorondelu jsou umístěny třídy 1. až 3. ročníku, třídy V.B, V.C a 18 oddělení školní družiny.

Název školy Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace
Sídlo školy Měšická 322, 25065 Líbeznice
Ředitelka školy Mgr. Ivana Pekárková
Zástupce pro ZŠ Mgr. Kateřina Lindová
Zástupce pro ZŠ Ing. Pavel Manych
Zástupce pro ZŠ Mgr. Martin Skalický
Zástupce pro ZUŠ Mgr. Iva Štrynclová
Zřizovatel školy Obec Líbeznice, Mělnická 43, 25065 Líbeznice
Typ školy Příspěvková organizace, plně organizovaná škola s 1. a 2. stupněm

Návrat z lyžařského výcviku

24. 1. 2020

Vážení rodiče,

odjezd z Rokytnice bude v sobotu 25.1.2020 v 10:20 hod.

Online přihlašování na pololetní prázdniny

23. 1. 2020

Vážení rodiče,
v případě Vašeho zájmu o školní družinu a oběd v době pololetních prázdnin přihlašte závazně své dítě. ZDE

Olympiáda v českém jazyce

23. 1. 2020

Do okresního kola Olympiády v českém jazyce 2019/2020 postoupily žákyně: Marie Hlaváčková (9.A) a Ivana Koderičová (9.B). Testy a slohovou práci psaly dívky na Gymnáziu J.S.Machara v Brandýse nad Labem. Mezi rekordním počtem účastníků (56 žáků z různých škol celého okresu) si nevedly opravdu špatně.

Zpráva z Rokytnice

20. 1. 2020

Všechny zdravíme z lyžařského výcviku. Máme se fajn, je to legrace. Dnešním dnem už všichni lyžujeme. I ti co viděli lyže jen na obrázku. Počasí nám přeje.

Více fotografií ZDE.

Lyžařský kurz

18. 1. 2020

Vážení rodiče,
žáci 7. ročníků jsou v pořádku v Rokytnici nad Jizerou.

KNIHOVNA NEORONDEL

17. 1. 2020

V budově Neorondelu začne v průběhu měsíce března fungovat MOBILNÍ KNIHOVNIČKA, určená pro žáky 1.- 3. tříd. Knihovna bude založena na principu: Půjč si a vrať. Nyní jsme ve fázi zaplňování čtenářského prostoru knihami a časopisy.

Daniel 2018

14. 1. 2020

Ve velkém sále Vzdělávacího a kulturního centra Židovského muzea převzaly žákyně devátého ročníku líbeznické školy -  Dorina Gjugjaj, Tereza Plánková, Lenka Ševčíková a Michaela Vodičková – cenu za 2. místo v historické části celostátní soutěže Daniel. Tuto cenu získaly za svoji práci o zachráněných židovských dětech v Dánsku během druhé světové války. Jejich spolužačka Lucie Burdová obsadila ve fotografické části této soutěže za svoje fotografie 1. místo.

Šťastné stáří očima dětí

14. 1. 2020

Krásné odpoledne prožily dne 7. října v historických prostorách Emauzského kláštera žákyně devátého a osmého ročníku líbeznické školy a babičky z Domova pro seniory Hortenzie. Převzaly zde totiž cenu za první místo v celostátní soutěži Šťastné stáří očima dětí za svůj společný projekt Panenky.

Babičky ušily na šicích strojích těla panenek, dívky jim vytvořily hlavičky a ošatily je a nakonec hotové panenky odnesly pro radost dětem na popáleninové oddělení Vinohradské nemocnice.

BRONZOVÁ ŠTAFETA

14. 1. 2020

Dne 15. 5. 2019 se družstvo složené z žáků prvního stupně naší líbeznické školy zúčastnilo krajského kola Štafetového poháru v Čáslavi. Do něj jsme se kvalifikovali třetím nejlepším časem z předešlého okresního kola. V nevlídném deštivém počasí se nám překvapivě podařilo v obrovsky kvalitní konkurenci získat bronzové medaile i v krajském kole.

Oříšek 2019 v ZŠ Líbeznice

14. 1. 2020

Ve druhém a třetím březnovém týdnu proběhl ve školní družině ZŠ Líbeznice Oříšek 2019. Jde již o třetí ročník dvoukolové vědomostní soutěže pro žáky prvních a třetích tříd. V prvním kole, které proběhlo 11. března, šlo o co nejrychlejší a především správné vyplnění vědomostních testů.