Základní škola

Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice je příspěvkovou organizací od ledna 1993. Škola je plně organizovaná a jejím zřizovatelem je obec Líbeznice. Škola sdružuje základní školu, školní družinu, školní jídelnu a základní uměleckou školu. Areál školy tvoří komplex budov, umístěných na kraji obce v klidné zóně. Součástí objektu je velký pozemek.

1. Hlavní budova
2. Rondel
3. Neorondel

hlavní budově jsou umístěny třídy 2. stupně, dvě třídy skupinové integrace, přípravná třída a třídy základní umělecké školy. Žáci uvedených tříd používají ke vstupu do školy hlavní vchod.

Rondelu jsou umístěny třídy: IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, IV.E, V.A, V.D a V.E.

V Neorondelu jsou umístěny třídy 1. až 3. ročníku, třídy V.B, V.C a 18 oddělení školní družiny.

Název školy Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace
Sídlo školy Měšická 322, 25065 Líbeznice
Ředitelka školy Mgr. Ivana Pekárková
Zástupce pro ZŠ Mgr. Kateřina Lindová
Zástupce pro ZŠ Ing. Pavel Manych
Zástupce pro ZŠ Mgr. Martin Skalický
Zástupce pro ZUŠ Mgr. Iva Štrynclová
Zřizovatel školy Obec Líbeznice, Mělnická 43, 25065 Líbeznice
Typ školy Příspěvková organizace, plně organizovaná škola s 1. a 2. stupněm

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE - UČITEL/KA DRUHÉHO STUPNĚ

20. 11. 2019

Ředitelství ZŠ a ZUŠ Líbeznice příjme na plný úvazek učitele/ku na druhý stupeň.

Kontakt: Silvia Dunajová, 283 981 085, dunajova@zslibeznice.cz

Zájmové útvary pro první ročník - online přihlašování

14. 11. 2019

Nabízíme zájmové kroužky pro žáky 1. ročníku

Volná pracovní pozice - uklízečka

8. 11. 2019

Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace přijme uklízečku nástup možný ihned.

Kontakt: Silvia Dunajová, 283 981 085

Děti zvířatům

18. 10. 2019

Líbeznice uspořádala v měsíci říjnu soutěž ve sběru kaštanů. Soutěž byla určena pro žáky 4. a 5. ročníků. Dříve bylo běžné, že školy spolupracovaly s mysliveckými spolky v okolí. Ačkoliv sběr kaštanů není již tak populární, kaštonománie měla velký úspěch. Je to nejkvalitnější příkrm, který může lesní zvěř pro svou kondici získat, říká Jiří Smetana, člen mysliveckého spolku ve Vinařicích. Těžké tašky a bedýnky s kaštany přinášeli obětaví žáci, ale i rodiče. Celkem se vybralo neuvěřitelných 1482 kilogramů.

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE - ASISTENTA/-KU PEDAGOGA

2. 10. 2019

Ředitelství ZŠ a ZUŠ Líbeznice příjme na plný úvazek asistenta/-ku pedagoga.

Kontakt: Silvia Dunajová, 283 981 085, dunajova@zslibeznice.cz