Aktuality

 

 

 

 

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022

Výsledky talentových zkoušek do ZUŠ najdete zde: 

https://www.zslibeznice.cz/sites/zslibeznice.cz/files/2021/06/video/tale...

Žádáme zákonné zástupce přijatých uchazečů, aby se dostavili k podpisu přihlášky v pátek 18. 6. 2021 v 10 - 18 hodin do ředitelny ZUŠ (vchod ZUŠ s modrými písmeny - zvonek ředitelna ZUŠ, 1. patro), případně po telefonické domluvě (770 178 739). Místa uchazečů, kteří nebudou mít přihlášku podepsanou do 25. 6. nabídneme náhradníkům.

Uchazeči s výsledkem "složil", kteří nebyli přijati, jsou náhradníky, kterým se ozveme v případě uvolnění dalšího stuijního místa.

 

Fordka a lordka

Po distanční výuce se nám nestýská, ale jako vzpomínku Vám nabízíme píseň Emila Hradeckého Fordka a lordka v podání pěveckého sboru Líbezníček. Podívejte se zde:

https://www.youtube.com/watch?v=VBmC0Sl93rk

 

Předběžný rozvrh kolektivní výuky 2021/2022

Předběžný rozvrh kolektivní výuky najdete zde. Upozorňujeme, že ještě může dojít ke změnám.

Zápis do hudební nauky proběhne na začátku září v rezervačním systému Klasifikace. Do volitelných předmětů hudebního oboru se přihlašuje pomocí formuláře, který Vám zpřístupnili Vaši učitelé.

Skupiny tanečního a výtvarného oboru jsou organizovány jednotlivými vyučujícími, kteří Vás budou kontaktovat.

 

Malované písničky

Žáci pěveckého oddělení v rámci projektového dne vytvořili krátký film podle námětu V. Fischera a J. Hanuše s názvem Malované písničky. Srdečně Vás zveme na premiéru a setkání s protagonisty, které se koná v sále ZUŠ v pondělí 21. 6. 2021 od 18.30 hodin.

 

Srdečně Vás zveme na absolventské koncery a absolventskou výstavu

Závěr školního roku vrcholí absolventskými koncerty a třídními přehrávkami. Fotografie z akcí průběžně vkládáme do naší galerie:

https://www.zslibeznice.cz/galerie-zakladni-umelecke-skoly

 

Noc kostelů 2021

V pátek 28. 5. 2021 se v podvečer otevřely brány mnohých kostelů a nejinak tomu bylo i v Líbeznicích. V kostele sv. Martina z Tours byl díky dobrovolníkům a za velkého přispění líbeznické základní umělecké školy připraven bohatý program. Zahájení večera se ujal rektor zdejšího kostela Mons. Vladimír Málek a k přivítání návštěvníků se připojil i starosta Líbeznic Martin Kupka, který akci každoročně uděluje svoji záštitu.

Všichni příchozí měli možnost shlédnout rozsáhlou výstavu výtvarných prací, které pod vedením Jany Voldřichové a Gabriely Náhlíkové vytvořili žáci Základní umělecké školy v Líbeznicích. Vystavena byla díla z projektových dní na konci loňského školního roku a práce z distanční výuky školního roku, který právě uzavíráme. Výstava byla opravdu zdařilá a jsme rádi, že po Noci kostelů jsme ji mohli předat na zámek v Brandýse nad Labem, kde bude vystavena do konce října.

Tématicky letošní program upozornil na výročí 1100 let od smrti nejstarší české světice a babičky sv. Václava, svaté Ludmily. Oblíbeným bodem programu líbeznické Noci kostelů jsou komentované prohlídky, které každoročně připravuje paní Mgr. Hana Bílková. Letos se svými posluchači zamířila do lokality Na Hůrce a do míst, kde bude vybudována kaplička dedikovaná sv. Ludmile. Se zajímavostmi života v českých zemích na přelomu 9. a 10. století se seznámily i děti během plnění deseti úkolů tematické hry "Sv. Ludmila, aneb babičky v našem životě".  Nechyběla ani živá hudba, která po celý večer zněla z kůru a podbarvovala jedinečnou atmosféru. Tentokrát zahráli žáci základních uměleckých škol, Gymnázia a Hudební školy hl. města Prahy a Pražské konzervatoře. Všem patří velký dík za radost, kterou svým uměním rozdávají.

Jsme rádi, že se líbeznické Noci kostelů účastní nejen místní, ale i hosté přijíždějící z celé republiky. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na pokračování krásné tradice 10. 6. 2022.

Fotografie z letošní Noci kostelů v Líbeznicích si můžete prohlédnout zde.

 

Google Classroom

Vážení rodiče, milí žáci, přehledné návody pro práci v Google Classroom naleznete po kliknutí na tento odkaz:

https://sites.google.com/zslibeznice.cz/virtualniskola/

V případě dotazů ohledně Google Classroom kontaktujte Virtuální školu: virtualni.skola@zslibeznice.cz

 

Přihlašování do eŽK - KLASIFIKACE

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

 

 

Rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2020/2021 najdete zde.

 

 

Videa z našich akcí a online koncerty

Atmosféru akcí ZUŠ  a koncerty z karantény si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále. Zveme vás i k prohlídce Galerie ZUŠ.

 

 

 

     

 

 

 

Soubory ke stažení