Výuka v ZUŠ od 25. 11. 2020

Od středy 25. 11. 2020 dochází v ZUŠ k obnovení individuální prezenční výuky sólového zpěvu a hry na hudební nástroje (jeden učitel a jeden žák). Ostatní předměty hudebního oboru a výuka v tanečním a výtvarném oboru bude nadále probíhat distančně - zde mají žáci možnost po dohodě s vyučujícím využít individuální konzultace.

Režim provozu školy se řídí přísnými hygienickými pravidly. Je omezen vstup třetích osob do budovy, neprodleně po vstupu do školy je nutné použít dezinfekci na ruce.

Výuku navštěvují pouze zdraví žáci a nadále platí povinnost nošení roušek. Žáci nemusí mít nasazenou roušku v průběhu výuky hry na dechové nástroje a zpěvu.

Netradiční koncert žáků ZUŠ

Vážení rodiče, milí žáci, děti z hudebního oboru ZUŠ v době karantény nezahálely a společně se svými učiteli a rodiči připravily koncert:

Přejeme Vám příjemný poslech, dobrou náladu a hlavně se těšíme na setkání ve škole. Vaši učitelé.

Práce s Google Classroom

Milí žáci, přehledné návody pro práci v Google Classroom naleznete po kliknutí na tento odkaz:

Projektový den v Kuksu - nový termín

Srdečně zveme žáky ZUŠ na projektový den, který se z důvodu uzavření ZUŠ uskuteční v náhradním termínu. Přihlašování je stále otevřeno!

13. 5. 2021 Celodenní exkurze do hospitálu Kuks spojená s návštěvou interiéru hospitálu, lékárny, Braunova Betléma - seznámení se s třísetletou historií světově unikátního místa pod vedením renomovaného odborníka prof. PhDr. Stanislava Bohadla, tvoření, divadlo. Vhodné pro děti od 10 let.

Účast je pro žáky ZUŠ zdarma. Přednost mají žáci výtvarného oboru. Přihlášení je možné e-mailem na adrese voldrichova@zslibeznice.cz.

Přihlašování do eŽK - KLASIFIKACE

Vážení rodiče nově přijatých žáků, dne 15. 7. vám byly e-mailem rozeslány přihlašovací údaje pro přístup do elektronické žákovské knížky. Pokud se vám e-mail nezobrazil v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat složky hromadná pošta a spam. Pokud má nově přijatý žák v ZUŠ sourozence nebo již studuje v jiném oboru, platí staré heslo a po přihlášení se zobrazí nová záložka. Pod jedním přístupem tak získáte údaje o všech studiích svých dětí.

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

Rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2020/2021 najdete zde.

Videa z našich akcí

Atmosféru akcí ZUŠ si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále. Zveme vás i k prohlídce Galerie ZUŠ.

Přiložené soubory: