Aktuality

 

 

 

 

Platba školného

V pátek 24. 7. byly e-mailem rozeslány podklady pro platbu školného za první pololetí. Pro bezproblémovou identifikaci Vás prosíme o uvedení variabilního symbolu, který je vždy nový - nepoužívejte v. s. z minulých let.

Děkujeme za dodržení termínu splatnosti.

 

Přihlašování do eŽK

Vážení rodiče nově přijatých žáků, dne 15. 7. vám byly e-mailem rozeslány přihlašovací údaje pro přístup do elektronické žákovské knížky. Pokud se vám e-mail nezobrazil v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat složky hromadná pošta a spam. Pokud má nově přijatý žák v ZUŠ sourozence nebo již studuje v jiném oboru, platí staré heslo a po přihlášení se zobrazí nová záložka. Pod jedním přístupem tak získáte údaje o všech studiích svých dětí. 

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

 

Volná místa v ZUŠ

Přijímací řízení pro školní rok 2020/2021 bylo ukončeno. Přesto zájemcům o studium doporučujeme sledovat aktuální informace v záložce Přijímací řízení, kde se dozvíte, pokud se některé místo uvolní a nebude obsazeno náhradníkem.

 

Přejeme vám krásné prázdniny

Milí žáci, přejeme Vám krásné léto a šťastný návrat do školy 1. 9. 2020.  

 

Předběžný rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2020/2021 najdete zde.

 

 

Videa z našich akcí

Atmosféru akcí ZUŠ si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále. Zveme vás i k prohlídce Galerie ZUŠ.

 

 

 

 

Soubory ke stažení

Přiložené soubory: