Aktuality

 

 

Ředitelské volno

Na pondělí 25. 10. a úterý 26. 10. 2021 je v ZŠ a ZUŠ Líbeznice vyhlášeno ředitelské volno, na které navazují podzimní prázdniny. Pravidelná výuka začne opět v pondělí 1. 11. 2021.

Přejeme Vám hezké dny.

Koncert žáků ZUŠ

Ve středu 20. 10. 2021 se v sále ZUŠ konal 1. koncert žáků v tomto školním roce. Děkujeme za Vaši návštěvu a zveme Vás na další koncert, který se uskuteční 24. 11. 2021 v 18:30 hodin.

Fotografie ze všech akcí nabízíme ke shlédnutí v naší galerii.

 

Gratulace

Žákyně pěvecké třídy paní učitelky Nadi Novotné Emma Stankovičová získala 3. cenu na Písňové soutěži Bohuslava Martinů. Na klavír doprovázela paní učitelka Anna Gaálová. Gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy v celostátní soutěži.

 

Koncert s Líbeznickým komorním orchestrem

Srdečně Vás zveme na koncert Líbeznického komorního orchestru, v rámci kterého vystoupí pěvecký sbor ZUŠ Líbezníček. Těšit se můžete na Truvérskou mši Petra Ebena, Pergolesiho Stabat Mater, Morriconiho Gabriel's Oboe a další program. Děti z pěveckých sborů na vystoupení připravila paní sbormistryně Veronika Dvořáčková Žofáková.

 

Projektové dny výtvarného oboru 

Začátek školního roku byl pro výtvarníky opravdu pestrý. Kromě skvělé práce, kterou odvedli při výmalbě zdi nově vznikajícího hřiště v Areálu zdraví, se zúčastnili dvou projektových dní, jejichž tématem bylo seznámení se s architekturou a sochařstvím v českých historicky významných oblastech. První návštěva byla v hospitálu Kuks, který byl v době Františka Šporka vyhlášeným lázeňským místem a nám se díky tomu zachovalo mnohé z barokního sochařského a architektonického odkazu. Architektonickým unikátem je i klášter v Plasích, kam mířila druhá výprava našich výtvarníků. Zveme Vás na prohlídku fotografií do naší galerie.

 

Fordka a lordka

Po distanční výuce se nám nestýská, ale jako vzpomínku Vám nabízíme píseň Emila Hradeckého Fordka a lordka v podání pěveckého sboru Líbezníček. Podívejte se zde:

https://www.youtube.com/watch?v=VBmC0Sl93rk

 

Malované písničky

Žáci pěveckého oddělení v rámci projektového dne vytvořili krátký film podle námětu V. Fischera a J. Hanuše s názvem Malované písničky. Tento film je prezentovám v rámci celorepublikového happeningu ZUŠ Open. Srdečně Vás zveme ke shlédnutí:

https://www.youtube.com/watch?v=dwIu8DHkg_A&t=10s

 

 

Google Classroom

Vážení rodiče, milí žáci, přehledné návody pro práci v Google Classroom naleznete po kliknutí na tento odkaz:

https://sites.google.com/zslibeznice.cz/virtualniskola/

V případě dotazů ohledně Google Classroom kontaktujte Virtuální školu: virtualni.skola@zslibeznice.cz

 

Přihlašování do eŽK - KLASIFIKACE

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

 

Rozvrh kolektivní výuky 2021/2022

Rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2021/2022 najdete zde

 

Seznam pomůcek pro výtvarný obor

Aktualizovaný seznam pomůcek pro výtvarný obor najdete zde

 

Videa z našich akcí a online koncerty

Atmosféru akcí ZUŠ  a koncerty z karantény si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále. Zveme vás i k prohlídce Galerie ZUŠ.

 

 

 

     

 

 

 

Soubory ke stažení