Aktuality

 

 

Akademie třetího věku ZUŠ

ZUŠ nabízí zájemcům v seniorském věku uměleckou výuku pod vedením pedagogů základní umělecké školy. Lekce hudebního oboru budou probíhat od listopadu 2022, výtvarný obor práci se seniory zahájí v únoru 2023.

Přihlášení je možné na e-mailu zus@zslibeznice.cz nebo telefonicky na čísle 770 178 739. Prosíme zájemce, aby uvedli obor (nástroj), ve kterém se chtějí vzdělávat, místo trvalého pobytu, svůj věk a kontaktní e-mail. Výuka bude zčásti dotována z rozpočtu obce Líbeznice a ZŠ a ZUŠ Líbeznice. Studující se budou na nákladech částečně podílet. Uzávěrka přihlášek do hudebního oboru je 20. 10. 2022.

 

Seznam pomůcek pro výtvarný obor

Prosíme rodiče žáků výtvarného oboru o pořízení základních výrvarných potřeb, které si děti nechávají v ateliéru. Seznam pomůcek pro školní rok 2022/2023 najdete zde.

 

Slavíme 10 let!

Koncertem 25. 5. 2022 jsme oslavili 10 let základní umělecké školy v Líbeznicích. Děkujeme všem účinkujícím, pedagogům i posluchačům za krásný večer. Atmosféru koncertu na fotografiích zachytila Petra Hajská - podívejte se zde:

https://www.zslibeznice.cz/galerie/slavnostni-koncert-10-let-zus-25-5-2022

Video z koncertu najdete zde:

https://youtu.be/HJxdPkCOtAQ

 

 

Google Classroom

Vážení rodiče, milí žáci, přehledné návody pro práci v Google Classroom naleznete po kliknutí na tento odkaz:

https://sites.google.com/zslibeznice.cz/virtualniskola/

V případě dotazů ohledně Google Classroom kontaktujte Virtuální školu: virtualni.skola@zslibeznice.cz

 

Přihlašování do eŽK - KLASIFIKACE

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

 

Videa z našich akcí a online koncerty

Atmosféru akcí ZUŠ  a koncerty z karantény si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále. Zveme vás i k prohlídce Galerie ZUŠ.

 

 

 

     

 

 

 

Soubory ke stažení