Sborovna

 

Vedení školy

PhDr. František Gruntředitel školygrunt@zslibeznice.cz
Ing. Pavla Zarembová, PhD.zástupkyně ředitelezarembova@zslibeznice.cz
Mgr. Martin Skalickýzástupce ředitele - Neorondelskalicky@zslibeznice.cz
Mgr. Iva Štrynclovázástupkyně ředitele pro ZUŠstrynclova@zslibeznice.cz

Pedagogičtí pracovníci - 1. stupeň

Mgr. Samiha Volfovátřídní učitelka přípravné třídyvolfova@zslibeznice.cz
Jitka Litomyská třídní učitelka třídy I.Alitomyska@zslibeznice.cz
Mgr. Diana Oudesovátřídní učitelka třídy I.Boudesova@zslibeznice.cz
Mgr. Lucie Štorkovátřídní učitelka třídy I.Cstorkova@zslibeznice.cz
Mgr. Klára Ryšavátřídní učitelka třídy I.Drysava@zslibeznice.cz
Martina Hůjovátřídní učitelka třídy I.Ehujova@zslibeznice.cz
Mgr. Jitka Hamerníkovátřídní učitelka třídy I.Fhamernikova@zslibeznice.cz
Edita Kardos, DiStřídní učitelka třídy I.Gkardos@zslibeznice.cz
Mgr. et Ing. Renáta Obšilovátřídní učitelka II.Aobsilova@zslibeznice.cz
Bc. Petra Boublíkovátřídní učitelka třídy II.Bboublikova@zslibeznice.cz
Bc. Hana Mengrovátřídní učitelka třídy II.Cmengrova@zslibeznice.cz
Mgr. Jakub Najmontřídní učitel třídy II.Dnajmon@zslibeznice.cz
Mgr. Šárka Karlíčkovátřídní učitelka třídy II.Ekarlickova@zslibeznice.cz
Mgr. Ilona Pávkovátřídní učitelka třídy II.Fpavkova@zslibeznice.cz
Mgr. Klára Haberhauerovátřídní učitelka třídy II.Ghaberhauerova@zslibeznice.cz
Mgr. Jana Nedvědovátřídní učitelka třídy III.Anedvedova@zslibeznice.cz
Irena Počtovátřídní učitelka třídy III.Bpoctova@zslibeznice.cz
Mgr. Jana Hynkovátřídní učitelka třídy III.Chynkova@zslibeznice.cz
Mgr. Martina Šípovátřídní učitelka třídy III.Dsipova@zslibeznice.cz
Mgr. Petra Kleinovátřídní učitelka třídy III.Ekleinova@zslibeznice.cz
Mgr. Aneta Svobodovátřídní učitelka třídy III.Fsvobodova@zslibeznice.cz
Mgr. Šárka Holoubkovátřídní učitelka třídy IV.Aholoubkova@zslibeznice.cz
Mgr. Lenka Havlíkovátřídní učitelka třídy IV.Bhavlikova@zslibeznice.cz
Mgr. Petra Klinketřídní učitelka třídy IV.Cklinke@zslibeznice.cz
Pavlína Sáblovátřídní učitelka třídy IV.Dsablova@zslibeznice.cz
Květa Kobrovátřídní učitelka třídy IV.Ekobrova@zslibeznice.cz
Mgr. Jana Pešinovátřídní učitelka třídy IV.Fpesinova@zslibeznice.cz
Mgr. Dagmar Svozilovátřídní učitelka třídy V.Asvozilova@zslibeznice.cz
Mgr. Lenka Novákovátřídní učitelka třídy V.Bnovakova@zslibeznice.cz
Mgr. Markéta Somsedíkovátřídní učitelka třídy V.Csomsedikova@zslibeznice.cz
Mgr. Jana Veselátřídní učitelka třídy V.Dvesela@zslibeznice.cz
Mgr. Kateřina Sedláčkovátřídní učitelka třídy V.Esedlackova@zslibeznice.cz
Mgr. Jaroslava Škopkovátřídní učitelka třídy V. Fskopkova@zslibeznice.cz

Pedagogičtí pracovníci - 2. stupeň

Mgr. Marek Radinatřídní učitel třídy VI.Aradina@zslibeznice.cz
Mgr. Dana Fišerovátřídní učitelka třídy VI.Bfiserova@zslibeznice.cz
Mgr. Michal Jontřídní učitel třídy VI.Cjon@zslibeznice.cz
Mgr. Filip Kapounektřídní učitel třídy VI.Dkapounek@zslibeznice.cz
PhDr. Natálie Fialkovátřídní učitelka třídy VI.Efialkova@zslibeznice.cz
Mgr. Renáta Kynclovátřídní učitelka třídy VII.Akynclova@zslibeznice.cz
Mgr. Věra Machytková Novotná třídní učitelka třídy VII.Bnovotna@zslibeznice.cz
Mgr. Iva Omachtovátřídní učitelka třídy VII.Comachtova@zslibeznice.cz
Mgr. Klára Uherovátřídní učitelka třídy VII.Duherova@zslibeznice.cz
Mgr. Michaela Soškovátřídní učitelka třídy VII.Esoskova@zslibeznice.cz
Mgr. Irena Kodymovátřídní učitelka třídy VIII.Akodymova@zslibeznice.cz
Ing. Viera Gichselovátřídní učitelka třídy VIII.Bgichselova@zslibeznice.cz
Mgr. Barbora Filsakovátřídní učitelka třídy VIII.Cfilsakova@zslibeznice.cz
Mgr. Stanislava Hlavinkovátřídní učitelka třídy IX.Ahlavinkova@zslibeznice.cz
Ing. Pavla Zarembová, PhD. třídní učitelka třídy IX.Bzarembova@zslibeznice.cz
PhDr. František Grunttřídní učitel třídy IX.Cgrunt@zslibeznice.cz
Mgr. Libor Kučera kucera@zslibeznice.cz
Mgr. Alkantara Dudková dudkova@zslibeznice.cz
Bc. Štěpán Camfrla camfrla@zslibeznice.cz
Mgr. Kateřina Vargelen vargelen@zslibeznice.cz
Mgr. Irina Carulkova carulkova@zslibeznice.cz
Bc. Jana Štrbáková DiS. strbakova@zslibeznice.cz
Vít Beran beran@zslibeznice.cz
Mgr. Ivana Matějová matejova@zslibeznice.cz
Nick Hirst hirst@zslibeznice.cz
Mgr. Dagmar Čapková capkova@zslibeznice.cz
Mgr. Lucie Trnková trnkova@zslibeznice.cz
Gabriela Náhlíková nahlikova@zslibeznice.cz
Aneta Sedláčková M.A. sedlackovaa@zslibeznice.cz
Mgr. Jakub Němeček nemecek@zslibeznice.cz
Mgr. Kamila Paris paris@zslibeznice.cz
Mgr. Romana Prchlíková prchlikova@zslibeznice.cz
Mgr. Michaela Narwová narwova@zslibeznice.cz
Mgr. Martina Maternová maternova@zslibeznice.cz
Mgr. Kristýna Veinlichová veinlichova@zslibeznice.cz
Mgr. Jitka Kuvínková kuvinkova@zslibeznice.cz 

Pedagogičtí pracovníci - třídy skupinové integrace

Mgr. Markéta Kořínkovátřídní učitelka I. Skorinkova@zslibeznice.cz
Mgr. Marta Dostálovátřídní učitelka II. Sdostalova@zslibeznice.cz

Školní družina

Olga Vítkovávychovatelka - oddělení I.Avitkova@zslibeznice.cz
Monika Vackovávychovatelka - oddělení I.Bvackova@zslibeznice.cz
Lucie Špůrovávychovatelka - oddělení I.Cspurova@zslibeznice.cz
Kristina Kopřivovávychovatelka - oddělení I.Dkoprivova@zslibeznice.cz
Simona Vaňkovávychovatelka - oddělení I.Evankova@zslibeznice.cz
Vendula Zavřelovávychovatelka - oddělení I.Fzavrelova@zslibeznice.cz
Simona Tremlovávychovatelka - oddělení I.Gtremlova@zslibeznice.cz
Simona Blažkovávychovatelka - oddělení II.Ablazkova@zslibeznice.cz
Zdenka Patákovávychovatelka - oddělení II.Bpatakova@zslibeznice.cz
Zuzana Štroblovávychovatelka - oddělení II.Cstroblova@zslibeznice.cz
Věra Frühaufovávedoucí vychovatelka - oddělení II.Dfruhaufova@zslibeznice.cz
Andrea Dvořákovávychovatelka - oddělení II.Edvorakova@zslibeznice.cz
Zdena Haisovávychovatelka - oddělení II.Fhaisova@zslibeznice.cz
Taťána Křížovávychovatelka - oddělení II.Gkrizova@zslibeznice.cz
Pavla Péterovávychovatelka - oddělení III.Apeterova@zslibeznice.cz
Marie Bakyovávychovatelka - oddělení III.Bbakyova@zslibeznice.cz
Ing. Dana Douděrovávychovatelka - oddělení III.Cdouderova@zslibeznice.cz
Eva Zajícovávychovatelka - oddělení III.Dzajicova@zslibeznice.cz
Veronika Murkovávychovatelka - oddělení III.Emurkova@zslibeznice.cz
Kateřina Melicharovávychovatelka - oddělení III.Fmelicharova@zslibeznice.cz