ÚSPĚCHY ŽÁKŮ V ROCE 2012

• Květen 2012
    • Vítězové výtvarné soutěže

Také letos vyhlásila Záchranná stanice zvířat IKAROS z Pelhřimova výtvarnou soutěž. Vloni nakreslila nejkrásnějšího chameleona Terezka Grubauerová z osmého ročníku a jako první cenu obdržela živého chameleonka, který jí dělá už celý rok radost. Letošní téma bylo: Ježek. První místo za svou kresbu roztomilého ježka získala Aneta Bízková ze 3.B. Protože její rodiče nechtěli do domácnosti žádné zajímavé zvířátko, dostala Anetka krásnou knihu o životě zvířat. Pan Miroslav Hořák ze ZS IKAROS, nadšený milovník a znalec zvěře všeho druhu, předal ceny ještě dalším úspěšným výtvarníkům: Jakubu Smetanovi z 2.B, Elišce Heverové a Kateřině Kazdové z 5.A, Vítku Uhrovi z 8. ročníku a Tomáši Černohorskému z 9.B.

• Březen 2012

• Úspěšné fotografky

Minulý rok získaly Štěpánka Oliveriusová a Kristýna Zemanová, žákyně devátého ročníku ZŠ Líbeznice, v celostátní soutěži Daniel první cenu za svoji historickou práci: Osudy líbeznických židovských občanů. Letos předával pan kardinál Vlk první cenu, tentokrát v sekci fotografické, Dominice Rollové, Báře Kazdové, Aničce Hronové a Elišce Böhmové za jejich soubor zajímavých fotografií.