Úspěšná premiéra recitace a dramatizace v angličtině

Jsme nadšení sdílet s vámi, že poprvé na naší škole proběhla recitace a dramatizace v anglickém jazyce pro žáky 3.-5. tříd a byla to naprosto úžasná událost! Se zhruba 70 účastníky byla soutěž plná talentu a kreativity, a všichni si zaslouží velkou pochvalu za jejich úsilí a skvělé výkony. V kategorii recitace jednotlivců zazářila Maria Botsman z 5.A, která si odnesla zasloužené první místo! V kategorii recitace ve skupinách se na první příčku dostala skvělá desetičlenná skupinka z 5.F, a v kategorii dramatizace triumfovali talentovaní žáci ze třídy 3.C. Srdečně gratulujeme všem vítězům i všem účastníkům za jejich úžasné výkony! 20 nejlepších reprezentantů naší školy se již těší na setkání v Kulturním centru v Klecanech dne 18.4., kde budou naši školu důstojně zastupovat. 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě této skvělé události, a těšíme se na další ročník, který určitě opět přinese spoustu talentu a radosti!