Orientační běh po Líbeznicích

Učitelé tělesné výchovy Marek Radina a Libor Kučera připravili pro žáky a žákyně líbeznické školy, jejich rodiče i pro všechny příznivce pohybu orientační běh po Líbeznicích. K závodu je třeba mít kromě sportovního ducha, dobré nálady a oblečení vhodného na běh i chytrý telefon a v něm staženou aplikaci iOrienteering. Start orientačního běhu je u hlavního vchodu do budovy Rondelu, kde jsou vyvěšeny i všechny informace k závodu, návod, jak stáhnout aplikaci a jak s ní pracovat. Pravidla orientačního běhu i práce s aplikací jsou rovněž ke stažení v příloze tohoto článku. 

Běh má celkem 11 kontrol, všechny jsou rozmístěny v Líbeznicích, každá kontrola je označena černožlutým fáborkem. Kontroly jsou také vyznačeny v mapě https://bit.ly/39pHwDN, dají se vytisknout nebo použít v mobilním telefonu aplikaci mapy.cz. 
Orientační běh je určen pro všechny věkové kategorie, jeho cílem je aktivně strávit volný čas, ale pro soutěživé jedince je to i závod v pravém slova smyslu. 

Těšíme se na vaše výkony a doufáme, že vám tato aktivita udělá radost!

Soubory ke stažení