Ještě o nich uslyšíme!

Většina žáků devátých tříd líbeznické školy prožívá právě období obav z nadcházejících přijímacích zkoušek na střední školy, ale čtyři z nich už jsou dnes za vodou.
Tyto čtyři šikovné dívky složily úspěšně talentové zkoušky na umělecké školy a byly přijaty.
První z nich je Kristýna Brodská, která půjde studovat na Střední uměleckoprůmyslovou školu Žižkov. Druhou šťastnou je Dominika Smékalová, kterou přijali na Střední uměleckou školu V. Hollara. Třetí dívka se jmenuje Sofie Gulyášová - na tu se těší Střední průmyslová škola Panská (obor filmová a televizní tvorba). Čtvrtou úspěšnou dívkou je Michaela Murínová, jež byla přijata na střední grafickou školu - 1. KŠPA v Chabařovické ulici.
Třem z těchto dívek poskytla základy líbeznická ZUŠ, a protože všichni víme, jakou velkou konkurenci zástupů zájemců o studium na uměleckých školách musely dívky porazit, jsou tyto základy asi velmi dobré.

Gratulujeme, ať se vám, děvčata, daří!