Charitativní fotbalový turnaj 1. FC Líbeznice

Fotbalový oddíl 1. FC Líbeznice, do kterého chodí i mnoho žáků naší školy, pořádá v pátek 18. března 2022 od 17:00 charitativní zápas přípravek. Pod novými světly si zahrají malí líbezničtí fotbalisté, vstupné je dobrovolné a získané prostředky budou použity na pomůcky a potřebné školní vybavení    a obědy pro děti z Ukrajiny, které v Líbeznicích a okolních obcích našly útočiště před válkou. V současné době registrujeme cca 60 dětí, které jsou ve třech skupinách a učí se základům češtiny, matematiku, ukrajinštinu a další předměty. Výuka probíhá v hale Na Chrupavce.

Všichni rodiče i děti jsou na benefiční zápas srdečně zváni, aby vytvořili pro malé fotbalisty hezkou kulisu. Celá akce se nese v duchu hesla děti pomáhají dětem.