Aktuální informace k zápisu do prvních tříd

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR prodloužila veškerá opatření týkající se provozu škol zatím do 11. dubna 2021, do tohoto data platí také nouzový stav. Z tohoto důvodu bohužel na naší škole proběhne zápis bez přítomnosti žáků. 

Proběhne pouze formální část zápisu, tedy odevzdání žádosti a potřebných dokumentů. Dokumenty je možné odevzdat následujícími způsoby: 

•    do datové schránky školy - d4vmpdn
•    e-mailem s uznaným elektronickým podpisem (nelze poslat jen prostý email) na adresu - zapisy@zslibeznice.cz
•    poštou na adresu ZŠ a ZUŠ Líbeznice, Měšická 322, Líbeznice
•    doručením v obálce na recepci budovy Neorondel - žlutá přízemní budova. Recepce bude otevřena ve dny, kdy děti do školy nechodí od 7:30 do 13:00, ve dnech, kdy děti do školy přijdou bude otevřena od 7:30 do 17:00. 
•    osobním podáním v určený den zápisu, 10. dubna 2021, do budovy Neorondelu - žlutá přízemní budova - v časovém termínu zvoleném při registraci. Ani v tomto případě není nutná přítomnost dítěte. 

Je nám líto, že situace neumožňuje cestu klasického zápisu, proto nabízíme alespoň osobní podání v určený den zápisu, tedy 10. dubna 2021 a v časový termín vygenerovaný při registraci. Budoucí prvňáčci si s rodiči mohou udělat alespoň výlet ke škole, prohlédnout si školní areál a školní budovy zvenku a alespoň částečně zažít slavností den zápisu. Ve škole se budeme na rodiče a prvňáčky těšit při odevzdání žádosti celý den zápisu.

Kompletní informace na http://zslibeznice.cz/zapis-do-1-rocniku-0