Vesmírný zážitek, koncerty, jarmark

Datum:
16.6.2023

Hlavním bodem programu je výstava desetimetrových nafukovacích modelů Marsu (Marschmeloun) a Slunce (Heliosféra), které do Líbeznic dorazí z brněnské hvězdárny. Je to unikátní příležitost vidět tyto modely přímo u školy. Modely doplní výstavu z minulého roku, kdy jsme tady měli Zemi a Měsíc. Modely budou vystaveny od 15:00, ve 21:00 pak dojde k jejich rozsvícení a budou svítit do půlnoci.

Druhým bodem programu je Den otevřených dveří ve škole. Od 16:00 budou pro zájemce otevřeny všechny prostory školy, průvodci budou naši deváťáci. V rámci Dne otevřených dveří proběhne i výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ v ateliéru školy v přízemí.

A čekají nás také 3 koncerty. Nejdříve, v 17:30, vystoupí skupina Toxic Waste, kterou tvoří žáci naší školy. Je to jejich první vystoupení před větším publikem, tak je přijďte podpořit.

O hodinu později, v 18:30, vystoupí školní orchestr ZUŠ pod vedením pana učitele Josefa Pospíšila. Od tohoto tělesa jsme již zvyklí na vysoký standart, i tentokráte se všichni budeme hudbou našich žáků ze zušky bavit.

Ve 20:00 pak vystoupí známý zpěvák Radek Banga se svojí kapelou. Jistě vás i celý areál školy rozhýbe v rytmu své hudby.

Po celé odpoledne nás také čeká Jarmark. Děti z mnoha tříd si připraví v rámci pracovních činností své výrobky a budou rády, když se svým nákupem podpoříte.

Po celou dobu konání akce bude k dispozici stánek s občerstvením.