Taneční obor

Má Vaše dítě rádo pohyb, hudbu a užije si práci v týmu?

Pak Vás zveme mezi nás. Podívejte se na naši videopozvánku a zúčastněte se přijímacích zkoušek.

vyučující:            Sophie Kereškéni, DiS.

e-mail:                kereskeni@zslibeznice.cz

PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH 2023/2024

Sál ZUŠ

1. skupina :  ČT 13:15 – 14:45
  2. skupina :  PO 13:40 – 14:40; ST 13:55 – 15:10
  3. skupina :  PO 14:50 – 16:05; ST 15:15 – 16:15

Novoroční taneční akademie 10. 1. 2024

První pololetí v tanečních třídách vyvrcholilo veřejnou akademií, kde vystoupily všechny věkové skupiny tanečníků a tanečnic naší ZUŠ. Tentokrát diváci shlédli několik tanečních žánrů - úvod patřil lidovým tancům, na které navázaly moderní výrazové choreografie. Třešničkou na pomyslném dortu byla autorská choreografie skupiny nejstarších žákyň. Děkujeme za krásný a energie plný zážitek.

Tančíme i ve školním roce 2022/2023

Tradičním vánočním dárkem pro rodiče malých tanečnic a tanečníků je Vánoční taneční akademie. Ta se v letošním školním roce konala 14. prosince a děti rozdělené do tří tanečních skupin zde předvedly své pokroky. V červnu pak taneční třída uspořádala vydařenou Závěrečnou taneční akademii. Po zatančení několika choreografií, z nichž jednu vytvářela přímo děvčata z nejstarší skupiny, děti celé setkání zakončily dojemným poděkováním paní učitelce Sophii Kereškéni.

Závěrečná taneční akademie 2022

Na závěr školního roku 2021/2022 jsme uspořádali taneční akademii, kde vystoupili všichni žáci paní učitelky Sophie Kereškéni. Každá skupina tanečníků předvedla několik choreografií. Prostor dostal i lidový a moderní tanec. Fotografie si můžete prohlédnout v naší galerii.

Novoroční taneční akademie

V úterý 11. 1. 2022 jsme si opět zatančili před publikem. Pozvali jsme rodiče a uspořádali pro ně novoroční taneční akademii. Vystoupila všechny oddělení tanečního oboru a fotografie Vám nabízíme zde: https://www.zslibeznice.cz/galerie/tanecni-akademie-11-1-2022

Vánoční taneční akademie 2019

Fotografie z Vánoční taneční akademie, která se konala 12. 12. 2019 si můžete prohlédnout zde.

Videa z našich akcí

Atmosféru našich akcí si můžete připomenout díky videím na našem YouTube kanále.