Podzimní prázdniny - družina

12. 10. 2017

Vážení rodiče,
v případě Vašeho zájmu o školní družinu v době podzimních prázdnin (26.,27.10.2017) prosím přihlaste závazně své dítě nejpozději do 20. 10. 2017 online - ZDE. V tyto dny bude pro zajištěn oběd ve školní jídelně.

Žáci naší školy opět na hradě

8. 10. 2017

4. 10. 2017 vyrazili všichni žáci 2. stupně na tradiční výlet za krásami naší vlasti. V plánu pro letošní rok byl hrad Houska, ale na přání žáků jsme volili jinak. Hrad Karlštejn skrývá také mnoho tajemnství. Počasí, navzdory deštivému období se na tento den umoudřilo. Slunečný podzimní den s návštěvou hradu Karlštej se opravdu vyvedl.

Fotky naleznete ZDE.

Přednášky

20. 9. 2017

Vážení rodiče,
připravili jsme pro vás na podzimní dny zajímavé přednášky.

ZŠ A ZUŠ LÍBEZNICE BUDE OD ŠKOLNÍHO ROKU 2017/18 TESTOVACÍM CENTREM ZKOUŠEK Z ANGLIČTINY CAMBRIDGE ENGLISH YLE

27. 6. 2017

·         Jde o mezinárodně uznávané zkoušky pro děti prvního a druhého stupně základních škol. Jde o obdobu zkoušek PET a FCE pro dospělé.

·         Zkoušky pro děti jsou k dispozici ve třech úrovních - Starters, Movers a Flyers.

·         Testy spolehlivě měří dovednosti žáků v poslechu, psaní i mluveném projevu.