Základní škola

Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice je příspěvkovou organizací od ledna 1993. Škola je plně organizovaná a jejím zřizovatelem je obec Líbeznice. Škola sdružuje základní školu, školní družinu, školní jídelnu a základní uměleckou školu. Areál školy tvoří komplex budov, umístěných na kraji obce v klidné zóně. Součástí objektu je velký pozemek.

1. Hlavní budova
2. Rondel
3. Budova nad jídelnou

hlavní budově jsou umístěny třídy: II.A, C, E, III. A, B, C, D, E, IV. A, B,C, V. A, B,C, VI. A,B, C,VII. A, B, VIII. A, B , IX. a 2 třídy skupinové integrace. Žáci uvedených tříd a jejich rodiče používají ke vstupu do školy hlavní vchod.

Rondelu jsou umístěny třídy: I.A, B, C, D, E, F, II. B, D V odpoledních hodinách využívá prostory osm oddělení školní družiny. Pro komunikaci s vyučujícím nebo vychovatelkou školní družiny slouží videotelefony.  Návštěva je možná pouze po vzájemné domluvě.  Sedm oddělení družiny, ve třídách II. A, C, E, III. A, B, C, D. K vyzvedávání těchto dětí ze ŠD slouží vchod u školní jídelny.

budově nad školní jídelnou je umístěna základní umělecká škola. Má nově zrekonstruované prostory. Vstup do základní umělecké školy je vchod u školní jídelny. Zde jsou opět nainstalovány videotelefony pro komunikaci s vyučujícím.

Název školy Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace
Sídlo školy Měšická 322, 25065 Líbeznice
Ředitelka školy Mgr. Ivana Pekárková
Zástupce pro ZŠ Mgr. Kateřina Lindová
Zástupce pro ZŠ Mgr. Jiří Kaplan
Zástupce pro ZUŠ PhDr. Roman Novotný
Zřizovatel školy Obec Líbeznice, Mělnická 43, 25065 Líbeznice
Typ školy Příspěvková organizace, plně organizovaná  škola s 1. a 2. stupněm

Podzimní prázdniny - družina

12. 10. 2017

Vážení rodiče,
v případě Vašeho zájmu o školní družinu v době podzimních prázdnin (26.,27.10.2017) prosím přihlaste závazně své dítě nejpozději do 20. 10. 2017 online - ZDE. V tyto dny bude pro zajištěn oběd ve školní jídelně.

Žáci naší školy opět na hradě

8. 10. 2017

4. 10. 2017 vyrazili všichni žáci 2. stupně na tradiční výlet za krásami naší vlasti. V plánu pro letošní rok byl hrad Houska, ale na přání žáků jsme volili jinak. Hrad Karlštejn skrývá také mnoho tajemnství. Počasí, navzdory deštivému období se na tento den umoudřilo. Slunečný podzimní den s návštěvou hradu Karlštej se opravdu vyvedl.

Fotky naleznete ZDE.

Přednášky

20. 9. 2017

Vážení rodiče,
připravili jsme pro vás na podzimní dny zajímavé přednášky.

ZŠ A ZUŠ LÍBEZNICE BUDE OD ŠKOLNÍHO ROKU 2017/18 TESTOVACÍM CENTREM ZKOUŠEK Z ANGLIČTINY CAMBRIDGE ENGLISH YLE

27. 6. 2017

·         Jde o mezinárodně uznávané zkoušky pro děti prvního a druhého stupně základních škol. Jde o obdobu zkoušek PET a FCE pro dospělé.

·         Zkoušky pro děti jsou k dispozici ve třech úrovních - Starters, Movers a Flyers.

·         Testy spolehlivě měří dovednosti žáků v poslechu, psaní i mluveném projevu.