Úvodní stránka

7.1.2021

Na základě rozhodnutí Vlády ČR zůstávají stávající opatření platná až do 28.1.2021.

Obědy žákům 1. a 2. tříd, přípravné třídě a l. a II. SI zůstávají automaticky přihlášené. Žákům na distanční výuce jsou obědy odhlášené. V případě zájmu o jejich odběr je nutné obědy přihlásit. Žáci plnící povinnou školní docházku distančním způsobem si mohou stravu odebrat do jídlonosičů ve výdejním okénku /boční vstup Neorondelu/ v době od 11:00 do 11:15 nebo od 13:00 do 14:30 hodin.

Děkujeme za spolupráci,

12.1.2021

1. Ředitel školy (SŠ, VOU, SOU, apod.) zveřejní rozhodnutí o termínech konání přijímací zkoušky, kritéria přijímacího řízení a předpokládaný počet přijímaných uchazečů nejpozději do 31. ledna 2021. Informace naleznete na stránkách zvolené školy.

10.9.2020

Vážení rodiče, milí žáci

dovolujeme si vás informovat, že v letošním školním roce nebudou otevírány zájmové kroužky florbalu, sálového fotbalu, míčových her a hry na perkusní nástroje pro nové uchazeče. Žák, který byl přihlášen v loňském školním roce do některého z uvedených kroužků a ve druhém pololetí vzhledem ke koronavirovým opatřením kroužek nenavštěvoval, bude moci svůj zájmový kroužek dokončit během prvního pololetí tohoto školního roku. Platba bude převedena z loňského období. Celé první pololetí se nebude hradit.

30.8.2020

Vážení rodiče,

od října 2020 nabízí ZŠ a ZUŠ Líbeznice NOVĚ kroužek francouzštiny určený pro žáky 4. tříd.

Předběžný termín konání kroužku je čtvrtek od 14.00 do 14.45 v budově školy.

Pro přihlášení a bližší informace kontaktujte Mgr. Kamilu Paris na emailové adrese paris@zslibeznice.cz

30.3.2020

Vážení rodiče,

současná doba je pro všechny z nás zcela nová. Zaskočila nás. Mnohdy nás i děsí. Všichni nejen potřebujeme, ale je od nás i žádána určitá jistota, perspektiva, ale hlavně dobré slovo. Lidskost.

I v této době řešíte vy a vaše děti nejrůznější zdravotní, osobní a rodinné problémy.

20.3.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci a výhledu na další dny se naše škola rozhodla pro výuku ve virtuální škole. K jejímu spuštění je nutná spolupráce vás rodičů, prosíme vás tedy o pomoc, bez ní by virtuální škola nemohla začít.