Virtuální škola

Vzhledem k současné situaci a výhledu na další dny se naše škola rozhodla pro výuku ve virtuální škole. K jejímu spuštění je nutná spolupráce vás rodičů, prosíme vás tedy o pomoc, bez ní by virtuální škola nemohla začít.

Online výuka bude probíhat přes Google Classroom (Učebna). Žákům budou přiděleny školní účty a hesla, která budou rozesílána přes třídní učitele.

První vlna online výuky začne příští týden, bližší termín bude upřesněn třídními učiteli. V pondělí 23. března 2020 bude uveřejněn na webových stránkách školy návod, jak se do systému přihlásit a jak Google třídu využívat.

Online výuka bude spuštěna  postupně. V první vlně budou zapojeny třídy III. F, VI.A, VI.B, VI.C, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.B a čtyři vyučující. Ostatní třídy a vyučující se budou připojovat následně.

Věříme, že v této době online výuka usnadní vzdělávání žáků a propojení s vyučujícími.

zs libeznice