Zájmové kroužky běží na plné obrátky

Naplno se na škole rozjely i zájmové kroužky, kromě sportovních nabízíme například i nově šachový kroužek a oblíbené kroužky jsou keramika a šikovné ruce. V novém školním roce začaly ve dvou kurzech keramiky pracovat nadšené děti, které se vždy s chutí pouštějí do tvorby. A tak pod jejích šikovnými ručkami vznikají krásné výrobky. V rámci podzimu si nejmladší děti naší školy vytvořily jablíčka, dýně, houby a misky v pestrých tvarech listů. Kroužek Šikovné ruce pokračuje i v tomto školním roce. Nejdříve děti vyráběly závěs z korálků, pak roztomilé "skvišíky" z balónků a mouky a posledním výrobkem jsou krásně barevné lapače snů z připravených výřezů. "Šikulky" si práci v kroužku užívají a tak o nich určitě ještě uslyšíme.