Poetické setkání 2023

Tento týden proběhlo v líbeznické škole školní kolo recitační soutěže Poetické setkání. Čtyřicet šikovných žáků druhého stupně předneslo v uměleckém sále školy své texty, porota měla nelehký úkol – vybrat z nich ty nejzajímavější a nejoriginálnější. Děkujeme všem účastníkům a také všem paním učitelkám, které se soutěži věnovaly. A jak to dopadlo?

Ve třetí kategorii (6. a 7. ročník) nakonec porota udělila dvě třetí místa - Nicol Waloszkové a Elišce Hladké, dvě druhá místa - Veronice Popadynec a Anthonymu Oudesovi a celkovou vítězkou této kategorie se stala Anežka Křesadlová.

Ve čtvrté kategorii (8. a 9. ročník) se na třetím místě umístili Nela Davidová a Lukáš Václavík, na druhém místě Matouš Laube a Šimon Sokol, vítězkou této kategorie se stala Adéla Baumrukrová, která získala také Cenu publika. Vítězové školního kola budou líbeznickou školu reprezentovat v obvodním kole Poetického setkání a v dalších recitačních soutěžích. Držíme jim palce!