Družina pomáhá pražské ZOO

V rámci celoročního projektu “Rok se zvířaty” se družina líbeznické školy stala adoptivním rodičem zvířátek ze Zoologické zahrady v Praze. Akce byla dobrovolná, proto nás velice potěšilo, že se zapojila nejen většina dětí, ale i paní vychovatelek. Vybrané finanční příspěvky byly vyšší, než jsme předpokládali, proto jsme mohli adoptovat hned čtyři zvířátka. Náklady na péči a krmení jsme tak poskytli Lemurovi kata, Surikatě, Tučňákovi Humboldtovému a Krasce jávské. Děti se z průběžných prezentací a vyprávění dozvídají mnoho zajímavosti o životě těchto zvířat i o způsobu chovu v pražské ZOO v jednotlivých ročních obdobích. Všichni se už těšíme na jaro, až naše adoptovaná zvířátka navštívíme a uvidíme naživo. Všem dárcům moc děkujeme.