DĚTSKÁ KNIHOVNA NEORONDEL – OTEVÍRÁME 9. 3. 2020

V době jarních prázdnin jsme se rozhodli připravit pro všechny žáky v Neorondelu dárek s překvapením – v pondělí 9. března 2020 slavnostně otevřeme dětskou neorondelovskou knihovnu.

Celému procesu předcházelo lednové vyhlášení sbírky nepotřebných nebo i nechtěných knížek, určených pro žáky 1. - 3. tříd. Knížek se nám sešlo opravdu hodně, a proto jsme nyní mohli zaplnit čtenářský prostor více než 200 knihami. Všem, kdo pomohli, mnohokrát děkujeme. A pokud byste i kdykoliv v budoucnu měli knihu, o kterou byste se rádi podělili i s ostatními, určitě za ni budeme velmi rádi. I nadále je možné je zanechávat na recepci v Neorondelu.

Dětská knihovna v Neorondelu bude založena na principu: „Půjč si a vrať“. Tak, jak to funguje i v jiných moderních školách. Moc si přejeme, aby neorondelovská knihovna a celý její čtenářský prostor byl jakýmsi školním ostrovem se čtenářskou oázou plnou báječných příběhů.

Mgr. Martin Skalický
zástupce ředitelky pro Neorondel