DOBRÁ ZPRÁVA ZE ŠKOLY

Vážení rodiče,

velmi rádi uveřejňujeme dobrou zprávu ze školy, že žáci, kteří se přihlásili do líbeznické školy k prezenčnímu vzdělávání velmi dobře zvládají nejen výuku, ale i všechny další školní aktivity. Máme radost, že v dopoledním čase se zájmem opakují a procvičují učivo, sledují výuková videa, soutěží, luští kvízy, malují, tvoří, povídají si. V tomto týdnu nám přeje i počasí, a proto využíváme k výuce a setkávání i atrium Neorondelu. 

A velmi vítáme jeho variabilitu a prostornost, která nám dává možnost komunikace i bez roušky. S dětmi jsme začali chodit i na krátké vycházky do areálu školy. Jsou to vždy příjemné, neformální a bezprostřední společné chvíle s nejrůznějšími aktivitami na čerstvém vzduchu. V poledne si žáci pochutnají na obědě. Náležitě oceňují a užívají si, že je v době oběda paní vychovatelky obsluhují jak v luxusní restauraci. Propracovaná logistika umožňuje i zde klidné střídání skupin žáků. A pak se už děti těší na odpolední družinu. I zde pokračují v zájmových činnostech, na které jsou zvyklí ze školního roku.

Samozřejmě, že veškeré činnosti probíhají za dodržování všech platných bezpečnostních a hygienických opatření.  Ale jsme rádi, že děti jsou i pod rouškou usměvavé a dětsky přirozené. A bez ní ještě více. A že nejen od nich, ale i od vás rodičů se dozvídáme, že se jim ve škole líbí a že se do ní další den zase těší. Je to pro nás ta nejlepší odměna.

Vážení rodiče, vaší spolupráce si vážíme a děkujeme za ni.
Vedení školy

 

 

Fotogalerie