Mimořádné opatření (aktualizováno 18.3.2020)

Vážení rodiče,

v souvislosti s nejnovějším opatřením Bezpečnostní rady státu bude od zítřejšího dne, tedy středy 11. března 2020, až do odvolání uzavřena Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice. Uzavření se týká i všech aktivit základní umělecké školy, školní družiny, školní jídelny a všech zájmových kroužků pořádaných školou.

Ve školní jídelně je provoz ukončen ke dni 10.3.2020, přihlášené obědy na další dny budou automaticky odhlášeny.

Výuka bude probíhat formou samostudia žáků. Pravidelné úkoly budou zadávány vyučujícími přes Bakaláře, popřípadě jinou formou po domluvě s třídním učitelem.

Žádáme vás o pravidelné sledování webových stránek, aplikace Bakaláře a vašich emailových adres.

Rodiče dětí ve věku do 10 let mohou využít takzvané ošetřovné - Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy). Formulář je k dispozici v příloze. Můžete si ho nechat potvrdit v kanceláři hospodářky školy na hlavní budově (vstup od autobusové zastávky po železné rampě) v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 11:00 hod. V případě uplatnění nároku na ošetřovné, postupujte prosím podle pokynů OSSZ, které naleznete ZDE.

Tiskopis je možné také vyplňovat elektronicky na ePortálu ČSSZ. Podrobný návod naleznete ZDE.

Děkujeme za spolupráci.