ZŠ A ZUŠ LÍBEZNICE BUDE OD ŠKOLNÍHO ROKU 2017/18 TESTOVACÍM CENTREM ZKOUŠEK Z ANGLIČTINY CAMBRIDGE ENGLISH YLE

·         Jde o mezinárodně uznávané zkoušky pro děti prvního a druhého stupně základních škol. Jde o obdobu zkoušek PET a FCE pro dospělé.

·         Zkoušky pro děti jsou k dispozici ve třech úrovních - Starters, Movers a Flyers.

·         Testy spolehlivě měří dovednosti žáků v poslechu, psaní i mluveném projevu.

·         Jsou vyvinuty tak, aby testování poskytovalo současně i zábavu - děti při zkouškách získávají „erby“, které jsou odměnou za jejich dovednosti. Testy nejsou pro děti stresující.

·         Jejich hlavním přínosem je podpora rozvoje dítěte a získávání prvních zkušeností se zkouškami, které mají pozitivní vliv a motivují dítě v učení cizího jazyka.

·         Testy jsou zaměřené na praktický jazyk a komunikaci v každodenním životě.

·         Děti budou mít možnost se na zkoušky v naší škole od září připravovat. Ve spolupráci s jazykovou školou Živá angličtina budou v září vypsány termíny přípravných hodin.

·         Samotné zkoušky potom proběhnou dne 12. 5. 2018.

·         Cena zkoušky je přibližně 1500 Kč.

Kontakt v případě zájmu o zkoušku nebo pro více informací: Pavla Zarembová, pavla.zarembova@gmail.com, tel.: 724755149.