Pomůžeme výukou

Rádi bychom jako líbeznická škola pomohli ukrajinským dětem, které postupně přijíždějí do Líbeznic, případně spádových obcí tím, co umíme nejlépe, tedy výukou. Jsme schopni zajistit každodenní dopolední blok, kde se děti mohou společně potkat a absolvovat výuku základů češtiny, případně dalších předmětů dle potřeby a složení skupiny. Společně strávený čas mohou využít i ke hrám nebo pohybovým aktivitám.

Pokud víte o někom z řad ukrajinských dětí, které v Líbeznicích, případně okolních spádových obcí našly útočiště před válkou, dejte nám prosím vědět na info@zslibeznice.cz, případně telefon 777 459 325, ozveme se s podrobnostmi. Zatím počítáme se skupinou až třiceti dětí, kterým jsme schopni dopolední výukový blok nabídnout. Výuka by mohla začít již v pondělí 7. března. Děkujeme.